Drukuj

E-faktury dla wygody i bezpieczeństwa klientów

Dla bezpieczeństwa wszystkich Państwa oraz doręczycieli, zachęcamy do korzystania z faktury w formie elektronicznej. E-faktura z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku, zamiast trafić do skrzynki na listy, trafi do Państwa skrzynki elektronicznej. Szybko i sprawnie, bez narażania nikogo na ewentualne zarażenie.

     Chociaż w Przedsiębiorstwie od kliku lat istnieje możliwość otrzymywania faktur drogą elektroniczną, niewielu klientów korzysta z tego z tego rozwiązania. Pomimo, że to bardzo proste. Wystarczy tylko pobrać z naszej strony www.pgkim-turek.pl (do pobrania) oświadczenie o akceptacji przesyłania faktur w formie elektronicznej, wydrukować, wypełnić, podpisać i odesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na ten sam adres, w każdym momencie, można również przesłać rezygnację z dostarczania faktur drogą elektroniczną.

     Dzięki e-fakturze wszyscy przyczyniamy się do ochrony środowiska, chociażby poprzez zmniejszenie ilości papieru wykorzystywanego do drukowania faktur. Natomiast szczególnie teraz, w czasie panującej epidemii koronawirusa, dzięki fakturze elektronicznej możemy maksymalnie ograniczyć kontakty doręczycieli i innych osób w dokumentami, które trafiają do Państwa domów. W dodatku bez żadnej szkody dla jakości usługi na Państwa rzecz.

Załączniki:
Pobierz plik (Oświadczenie_odbiorcy.pdf)OŚWIADCZENIE[Oświadczenie odbiorcy o akceptacji przesyłania faktur w formie elektronicznej]181 kB